INFORMACJE

PROJEKT MIASTO TAŃCZY

Ideą projektu jest opanowanie miasta pod względem muzyki i tańca tak by fani różnych stylów tanecznych i gatunków muzycznych mieli okazję do dobrej zabawy. Projekt Miasto Tańczy ma na celu stworzenie wspólnej platformy wspierającej pasjonatów, organizatorów oraz wszelkich środowisk zarówno popularny jak i niszowych form tańca. Jeśli podoba Ci się idea dołącz do projektu i pokaż, że w Twoje MIASTO TAŃCZY!

Miasto Tańczy jest rozszerzeniem międzynarodowego festiwalu Reggaeton vs Dancehall Kongres X, który odbędzie się w dniach 11-16.04.2023 w Katowicach i składa się z paneli Latino, Street, Fit, Woman oraz Afro.

 

MIASTO TAŃCZY WOMAN

Panel woman składa się z 5 h warsztatów i odędzie się 14.04.2023 w ramach festiwalu Reggaeton vs Dancehall Kongres X. To nasze warsztaty przeznaczone dla kobiet mające na celu dobrą zabawę oraz zbudowania poczucia własnej wartości.

Dostępne są dwa rodzaje biletów oraz opcja zadatku dająca gwarancję rezerwacji miejsca i ceny w danym progu cenowym :

OPEN PASS – bilet dający wstęp na wszystkie panele podczas projektu Miasto Tańczy czyli : RvD (czyli Reggaeton , Dancehall , Twerk oraz Basic będący panelem dla początkujących z wyżej wymienionych styli), Fit, Afro, Street, Woman oraz Latino.

WOMAN PASS – bilet tylko na warsztaty WOMAN.

ZADATEK  – to opcja pozwalająca na zakup biletu w ratach. Zadatek daje gwarancję rezerwacji biletu w przedsprzedaży. Zadatek obejmuje wszystkie bilety z projektu MIASTO TAŃCZY  za wyjątkiem OPEN PASS oraz VIP PASS.

 

NEWSLETTER 

ARTYŚCI

HARMONOGRAM

14.04 PIĄTEK 

16:00 – 17:00

Sexy Dance
TINZE

17:00 – 18:00

Video Dance Clip

JONAL

18:00 – 19:00

Latin Heels
DEE REGGAETONERA

19:00 – 20:00

Latin Sensual Twerk
GABRIELICHKA

20:00 – 21:00 

Woman
MY

MIEJSCE WARSZTATÓW

STADION ŚLĄSKI

ADRES : ul. Katowicka 10 Chorzów

 

NASZE SOCIAL MEDIA

#miastotanczy #miastotanczywoman

X