O PROJEKCIE

Ideą projektu jest opanowanie miasta pod względem muzyki i tańca tak by fani różnych stylów tanecznych i gatunków muzycznych mieli okazję do dobrej zabawy. Projekt Miasto Tańczy ma na celu stworzenie wspólnej platformy wspierającej pasjonatów, organizatorów oraz wszelkich środowisk zarówno popularny jak i niszowych form tańca. Jeżeli lubisz tańczyć, chcesz, by coś się działo w Twoim mieście lub szukasz możliwości rozwoju napisz do nas i dołącz do jednego z projektów Miasto Tańczy.

O POMYSŁODAWCY

„Życie to zestawienie chwil przepełnionych barwami emocji, które kiedyś przed kominkiem będziemy wspominać z łezką w oku i poczuciem, że nie przeszliśmy obok niego”.

Mam na imię Grzegorz i jestem projektantem wydarzeń. Tworzę generatory chwil i emocji, które wypełnią Twoje portfolio pozytywnych wspomnień. Zajmuję się również projektowaniem, organizacją nieszablonowych eventów, gier towarzyskich, wydarzeń muzycznych i tanecznych oraz dj ingiem. Jestem promotorem artystów oraz producentem brandów związanych z muzyką i tańcem.

X