Miasto Tańczy : AFRO

13.04 | KATOWICE | 5 h warsztatów

INFORMACJE

PROJEKT MIASTO TAŃCZY

Ideą projektu jest opanowanie miasta pod względem muzyki i tańca tak by fani różnych stylów tanecznych i gatunków muzycznych mieli okazję do dobrej zabawy. Projekt Miasto Tańczy ma na celu stworzenie wspólnej platformy wspierającej pasjonatów, organizatorów oraz wszelkich środowisk zarówno popularny jak i niszowych form tańca. Jeśli podoba Ci się idea dołącz do projektu i pokaż, że w Twoje MIASTO TAŃCZY!

Lubisz klimaty Latino ? Chcesz budować środowisko by tworzyć niezapomniane wydarzenia w tych klimatach ? Zgłoś się do nas i zostań promotorem LATINO.

Miasto Tańczy jest rozszerzeniem międzynarodowego festiwalu Reggaeton vs Dancehall Kongres X, który odbędzie się w dniach 11-16.04.2023 w Katowicach i składa się z paneli Latino, Street, Fit, Woman oraz Afro.

 

MIASTO TAŃCZY AFRO

Panel afro składa się z 5 h warsztatów i odędzie się 13.04.2023 w ramach festiwalu Reggaeton vs Dancehall Kongres X

Dostępne są dwa rodzaje biletów oraz opcja zadatku dająca gwarancję rezerwacji miejsca i ceny w danym progu cenowym :

OPEN PASS – bilet dający wstęp na wszystkie panele podczas projektu Miasto Tańczy czyli : RvD (czyli Reggaeton , Dancehall , Twerk oraz Basic będący panelem dla początkujących z wyżej wymienionych styli), Fit, Afro, Street, Woman oraz Latino.

AFRO PASS – bilet tylko na warsztaty AFRO.

ZADATEK  – to opcja pozwalająca na zakup biletu w ratach. Zadatek daje gwarancję rezerwacji biletu w przedsprzedaży. Zadatek obejmuje wszystkie bilety z projektu MIASTO TAŃCZY  za wyjątkiem OPEN PASS oraz VIP PASS.
 

 

NEWSLETTER 

ARTYŚCI

HARMONOGRAM

13.04 CZWARTEK (wkrótce szczegóły)


16:00 – 21:00  |  wkrótce więcej informacji

MIEJSCE WARSZTATÓW

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

ADRES :

 

 

 

 

NASZE SOCIAL MEDIA

#miastotanczy #miastotanczyafro

X