BOHATEROWIE

MAŁGORZATA KASIŃSKA
Profesor nauczania, mało kto potrafi tak wyłożyć naukę tańca jak Gosia. Jej moc wpływa na nowe pokolenia tancerzy dancehall oraz twerk, którzy stają się coraz lepsi. Kto wie jaki nowy bohater wyjdzie spod jej skrzydeł. Trenerka RvD.
DANCEHALL TWERK HIP HOP
DANIEL PANCERZ
Profesor salsy i reggaeton. Profesor nauczania i trener RvD. Spod jego skrzydeł wyszło wielu świetnych tancerzy. Jego zajęcia z izolacji uświadomią Ci jakie części ciała masz w sobie. Potrafi zahipnotyzować tłumy, które wyciągną dużą dawkę wiedzy z jego zajęć.
REGGAETON SALSA
ALEKSANDRA GAJEWSKA
Mistrzyni reggaeton i salsy. Urok osobisty i atomowa energia połączona z dziecięcym uśmiechem rozłoży Cię na łopatki i pokochasz każdy styl, który zaprezentuje Ola.
REGGAETON SALSA
ALEKSANDRA DWORAKOWSKA
Mistrzyni choreografii. Jej zespoły potrafią zrobić na scenie prawdziwe show. Ola swoją osobowością potrafi urzec nie jednego uczestnika jej zajęć dzięki czemu społeczność reggaetonowa rośnie w szybkim tempie.
REGGAETON SALSA
ANETA WOŹNICKA
Zdolności: Wiecznie uśmiechnięta o olbrzymiej dawce optymizmu. Jej pozytywna energia wpływa na ludzi nie tylko na zajęciach ale również na całe ich życie.
ZUMBA
MAGDALENA GĄGAŁA
Specjalistka w dziedzinie twerk posiadająca duże doświadczenie w street dance. Potrafi wydobyć esencję kobiecości z uczestniczek jej warsztatów.
TWERK
DAGA DANCE
Wulkan energii o wielkim sercu. Jej pozytywna moc zaraża ludzi dookoła. Na jej zajęciach nie ma nudy. Potrafi zachęcić do tańca nawet najbardziej opornych.
ZUMBA HIP HOP
ADRIANNA MARJAŃSKA
Moc energii w małym ciele. Potrafi robić świetne show oraz dobrze radzi sobie z animacją ludzi którzy nawet się nie spodziewają że zaraz zaczną tańczyć. Soczki które piją mają skrywają tajemną moc.
ZUMBA
JACEK PERDUTA
Profesor bachaty i salsy. Potrafi zbudować kosmiczną atmosferę na zajęciach dzięki, której szybko pojmiesz jak się tańczy i szybko to polubisz! Twórca środowiska latino na śląsku.
BACHATA SALSA
DYHONNE LUCAS
Władca samby i brazylijskiego funku. Zumba w jego wydaniu to najwyższy poziom i energia. Dyhonne potrafi zbudować show dzięki czemu nigdy się nie nudzisz na jego zajęciach.
ZUMBA SAMBA FIT FUNK
X