PROJEKT MIASTO TAŃCZY
Ideą projektu jest opanowanie miasta pod względem muzyki i tańca tak by fani różnych stylów tanecznych i gatunków muzycznych mieli okazję do dobrej zabawy. Projekt Miasto Tańczy ma na celu stworzenie wspólnej platformy wspierającej pasjonatów, organizatorów oraz wszelkich środowisk zarówno popularny jak i niszowych form tańca. Jeśli podoba Ci się idea dołącz do projektu i pokaż, że w Twoje MIASTO TAŃCZY!
PODSTAWOWE INFORMACJE
Miasto Tańczy na dachu Supersam to wydarzenie mające na celu dobrą zabawę poprzez taniec oraz słuchanie muzyki oraz popularyzację tańca w ciekawym miejscu jakim jest z pewnością dach Supersamu.

DO KOGO SKIEROWANE JEST WYDARZENIE ?

Wydarzenie skierowane jest do każdej osoby niezależnie od wieku i płci. Wszystkie zajęcia są organizowane na poziomie basic. Czyli nauczysz się podstaw. Jeśli nie lubisz tańczyć a gustujesz w dobrej muzyce i drinkach w strefie CHILLOUT znajdziesz coś dla siebie.

CO SIĘ BEDZIE DZIAŁO ?

Przygotowaliśmy warsztaty taneczne podzielone na 5 paneli tematycznych. , które będą odbywać się w trzech miejscach na dachu Supersam.

Dodatkowo w strefie CHILLOUT odbędą się DJ set y oraz bitwy twerkowe.

Dla tancerzy mamy konkurs na najepszą choreografię nagraną na dachu Supersam.

KIEDY SIĘ ODBYWA ?
DATA : 24.09.2022
START : 10:00
KONIEC : ok. 21:00

Wydarzenie będzie odbywać się w trzech miejscach na dachu, które nazywamy STREFAMI.

Mamy strefy :

CHILLOUT – to miejsce gdzie będzie wystawiony bar oraz leżaki. W tym miejscu prócz warsztatów latino (z salsy i bachaty) będą grać dj e oraz odbędą się zawody Twerk.

CALYPSO – w tej strefie odbędą się panele : FIT MARATON oraz LADIES.

STREET – w tej strefie odbędą się panele STREET oraz RvD.

CO TO SĄ PANELE TANECZNE ?

Panel taneczny to warsztaty związane z daną tematyką taneczną. Panele taneczne oznaczone są kolorami by łatwiej można było rozpoznać warsztaty, które mogą Cię zainteresować.

Na wydarzeniu mamy pięć paneli tanecznych takich jak :
– MARATON FIT ( Różowy )
– LATINO (Pomarańczowy)
– STREET (Fioletowy)
– RvD (Czerwony)
– LADIES (Niebieski)

Dokladne godziny oraz lokalizacje wraz z opisem znajdziesz na stronie w sekcji PANELE TANECZNE oraz HARMONOGRAM.

POZNAJ SUPERSAM

DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Na dwóch poziomach handlowych znajduje się około 50 sklepów i punktów usługowych.

Supersam to część tożsamości Katowic. Od 1937 roku obiekt jest świadkiem przemian i wydarzeń, które każdego dnia mogą być źródłem inspiracji.

Obecnie trwają prace nad przemianą budynku. Najwięcej zmian szykuje się na pierwszym piętrze, gdzie powstanie przestrzeń biurowa. Interesującym elementem aranżacji będzie wielka zielona ściana, stworzona z kilkudziesięciu gatunków roślin. Ma to być jedna z największych tego typu instalacji na Śląsku.

Odmieniony zostanie też poziom – 1, gdzie klientów powita nowa część restauracyjna – Kopalnia Smaków – ze wspólnym miejscem do spożywania posiłków.

Zapraszmy Cię do odwiedzenia naszych kanałów w social media. Polub nas, subskrybuj i baw się razem z nami. :-)

#miastotanczy

ARTYŚCI

PANELE TANECZNE

MARATON FIT :
To maraton Zumba Fitness oraz Kongi poprowadzony przez nasze wspaniałe instruktorki. Jeśli lubisz Fitness to zajęcia na pewno przypadną Ci do gustu. Zajecia przeznaczone są dla każdego niezależnie od wieku oraz płci.

LADIES :
Na tych zajęciach poczujesz prawdziwą siłę kobiet ! Nasze instruktorki pokażą Ci jak poruszać się z gracją i wydobyć z siebie sexapeal oraz pewność siebie. Zajecia przeznaczone są dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku.

STREET:
Jeśli lubisz klimaty muzyczne typu hip hop / urban pop i chcesz się pouczyć jak się dobrze pobujać w tych klimatach to są to warsztaty dla Ciebie niezależnie od Twojego wieku oraz płci.

RvD :
Czas na karaibski street. Czyli reggaeton / dancehall oraz twerk, którego patronatem jest legendarna marka Reggaeton vs Dancehall. To tu pouczysz się podstaw. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich.

LATINO :
Czekają Ciebie cztery godziny zajęć podstaw z salsy kubańskiej i bachaty. Zajęcia są prowadzone w parach ale możesz przyjść samemu. Na zajęciach cały czas zmieniamy się w parach. Czeka Cię dobra zabawa poprowadzona przez dwie legendy w tych stylach więc warto się tam pojawić.

HARMONOGRAM

STREFA CHILLOUT :

10:00 – 12:00 | DJ SET – LATIN VIBE | DJ K1nderBuen0
12:00 – 14:00 | BACHATA | Jacek Perduta
14:00 – 16:00 | SALSA | Daniel Pancerz
16:00 – 18:00 | DJ SET – SALSA & BACHATA | DJ Blanco
18:00 – 19:00 | DJ SET – STREET | DJ Sfistaq
19:00 – 21:00 | TWERK BATTLE | Zawody

STREFA CALYPSO :

12:00 – 15:00 | FIT MARATON | Magda Gibki / Justyna Mulewicz / Dorota Steblok /  Anna Wojewódzka / Anna Gridina
15:00 – 16:00 | SEXY DANCE | Dagmara Wysocka
16:00 – 17:00 | LADIES LATIN FUSION | Aleksandra Heidi Gajewska
17:00 – 18:00 | ATTITUDE HIGH HEELS | Daria Baddie Jonc

STREFA STREET :

12:00 – 13:00 | HIP HOP COMMERCIAL | Anna Zientara
13:00 – 14:00 | HIP HOP | Dominika Leśniowska – Pawlik
14:00 – 15:00 | HIP HOP CON REGGAETON | Marta Białobrzeska
15:00 – 16:00 | REGGAETON| Paulina Migurska
16:00 – 17:00 | DANCEHALL FEMALE| Olga Dziubek
17:00 – 18:00 | TWERK | Daria Dziura

TWERK BATTLE

Zwieńczeniem imprezy na dachu Supersam będą zawody Twerk ! W zależności od ilości uczestniczek odbędzie się I runda eliminacyjna podczas, której każda z uczestniczek ma 1 min na zaprezentowanie się do muzyki, która zapoda Dj. II runda to bitwy taneczne 1 na 1 w formie 1 rudny 45 sekund i odpowiedź. O awansach do kolejnych rund decydują nasze sędziny. Zwycieżczyni TWERK BATTLE zgarnia bilet na warsztaty ze Stevenem Deba oraz wchodzi do FINALU TWERK BATTLE organizowanego podczas X edycji Reggaeton vs Dancehall Kongres.  By wziąć udział w zawodach należy się zarejstrować. Rejestracja jest bezpłatna.